У Дніпрі під гуртожитком провалився ґрунт, студентів евакуювали


У Держслужбі з надзвичайних ситуацій України повідомили, що ввечері 5 жовтня у Дніпрі біля 5-поверхової будівлі гуртожитку № 2 університету «Дніпровська політехніка» стався провал ґрунту завглибшки півтора метра.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на ДСНС.

«На першому поверсі будівлі розташована аптека, на стінах якої утворилися значні тріщини. Керівництвом університету ухвалене рішення про відселення мешканців гуртожитку. Особовим складом підрозділів ДСНС надано допомогу у переселенні близько 200 осіб. У провалля засипано близько 25 кубометрів землі та 10 кубометрів бетону. Наразі будівля відключена від газо, електро- та водопостачання», – йдеться в повідомленні ДСНС.

За даними рятувальників, 6 жовтня заплановане проведення засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із розгляду інциденту з провалом ґрунту біля гуртожитка на проспекті Дмитра Яворницького у Соборному районі міста Дніпро.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-dnipri-pid-hurtozhytkom-provalyvsia-runt-studentiv-evakuiuvaly/” Об этом сообщает fishnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вход

Меню пользователя

 

А умеет ли вы читать Между строк? Сможете ли вы найти то, что на самом деле сокрыто за пространными речами чиновников, за сомнитеьными сделками бизнесменов, за блатной феней депутатов? Нет? Мы вам поможем. Читать между строк — это искусство, которому можно и следует учиться.
Мы — не Владимир Ленин. Мы не станем писать Между строк. Говорим только прямо, говорим только то, что есть на самом деле. Наше читатель отделять зерна от плевел и сам умеет. Но вот контекст для него мы поможем найти. Ведь вся ценность новости не в ней самой. А в том, ка кони повлияет на зватра. И тут как раз умение читать Между строк и поможет.