У День незалежності митниця США затримала корабель з кокаїном на $1 млрд


4 липня Федеральна прокуратура у Філадельфії виявила на контейнеровозі середземному судноплавної компанії кокаїн на суму понад 1 млрд. доларів. Митниця і прикордонна служба США захопили судно. Знайдений «вантаж» став однією з найбільших партій наркотиків в американській історії.

Про це інформує Markets Insider.

Відомо, що корабель має відношення до клієнтських активів у морській стратегії, запропонованій JPMorgan Asset Management. Про це повідомила людина, знайома з цим питанням.

До цього, 17 червня, прикордонники знайшли в декількох контейнерах на MSC Gayane в порту Філадельфії 39 525 фунтів кокаїну. Повідомляється, що ціна наркотику близько 1,3 мільярда доларів. Це найбільше вилучення кокаїну агентством.

За словами прокурора Вільяма МакСвейни, захоплення такого масивного судна складне і безпрецедентне, але і обставини події не мають аналогів.

«Ми знайшли близько 20 тонн кокаїну, захованого на цьому кораблі», – сказав він.

Служба внутрішньої безпеки повідомляє, що щонайменше пів дюжини членів екіпажу корабля арештовані. Вони звинувачуються в змові з метою транспортування наркотику. Розслідування триває.

Додамо, що судно ходило під прапором Ліберії. До цього, згідно онлайн-трекера судів, шлях корабля проходив через Багамські острови і кілька країн Південної Америки.

JPMorgan відмовився від коментарів. Mediterranean Shipping Co. не відразу відповіла на запит електронною поштою.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/society/u-den-nezalezhnosti-mytnytsia-ssha-zatrymala-korabel-z-kokayinom-na-1ml/” Об этом сообщает aback.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вход

Меню пользователя

 

А умеет ли вы читать Между строк? Сможете ли вы найти то, что на самом деле сокрыто за пространными речами чиновников, за сомнитеьными сделками бизнесменов, за блатной феней депутатов? Нет? Мы вам поможем. Читать между строк — это искусство, которому можно и следует учиться.
Мы — не Владимир Ленин. Мы не станем писать Между строк. Говорим только прямо, говорим только то, что есть на самом деле. Наше читатель отделять зерна от плевел и сам умеет. Но вот контекст для него мы поможем найти. Ведь вся ценность новости не в ней самой. А в том, ка кони повлияет на зватра. И тут как раз умение читать Между строк и поможет.