Палац Потоцьких співпрацюватиме із франківським університетом


Сьогодні, 8 липня, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між КП “Простір Інноваційних Креацій “Палац” та Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника. Об этом сообщает АКЦЕНТЫ со ссылкой на СМИ.

Основними завданнями співпраці, є створення нових можливостей для інноваційного розвитку науки і культури, обмін досвідом та інформацією у сфері історичних та археологічних досліджень, а також спільна організація та проведення подій.

“Ініціатива цікава, тому що розпочинається новий етап розвитку міст, який дасть поштовх до нових ідей, залучення інвестицій. Цим проєктом ми привертаємо увагу європейських колег. Тому ми з радістю відгукнулися на таку можливість, і думаю найближчим часом покажемо наші здобутки” – розповідає ректор університету Ігор Цепенда.

Директор КП “Простір Інноваційних Креацій “Палац” Володимир Гайдар додає, що вони мають амбітну мету – стати великою платформою для комунікації бізнесу, науки, освіти та культури.

“Найпотужнішими партнерами є навчальні заклади, я думаю співпраця буде вельми продуктивною. Ми будемо формувати конкретні робочі групи, які будуть стосуватися охорони культурної спадщини. Ми хочемо, щоб університети не конкурували, а досягали нових результатів разом”, – каже Гайдар.

До теми: У франківському палаці Потоцьких все літо проводитимуть безкоштовні благодійні концерти


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/palats-pototskyh-spivpratsyuvatyme-iz-frankivskym-universytetom/”

Вход

Меню пользователя

 

А умеет ли вы читать Между строк? Сможете ли вы найти то, что на самом деле сокрыто за пространными речами чиновников, за сомнитеьными сделками бизнесменов, за блатной феней депутатов? Нет? Мы вам поможем. Читать между строк — это искусство, которому можно и следует учиться.
Мы — не Владимир Ленин. Мы не станем писать Между строк. Говорим только прямо, говорим только то, что есть на самом деле. Наше читатель отделять зерна от плевел и сам умеет. Но вот контекст для него мы поможем найти. Ведь вся ценность новости не в ней самой. А в том, ка кони повлияет на зватра. И тут как раз умение читать Между строк и поможет.