Відомий галичанин Сергій Притула розповів, від чого отримав колосальне задоволення в Єгипті

Сергій Притула Об этом сообщает nashkraj.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сергій Притула

Відомий український ведучий Сергій Притула виклав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook історію про те, як зустрічі із співвітчизниками за кордоном приносять йому чимало задоволення і змушують поринути в приємне минуле.

Сергій Притула
Сергій Притула

Притула розповідає про те, як обідав у ресторані готелю в Єгипті. Коли вони мило розмовляли з дружиною за трапезою, то раптом вуха торкнулись ноти знайомого твору, який грала віолончелістка ресторану.

“Зал заповнений відсотків на 30. Віолончелістка закінчує якийсь класичний твір і, після нетривалої паузи, приступає до наступної композиції. Я перериваю бесіду з дружиною, мовчу і починаю хаотично згадувати твір, бо ноти ну дуже знайомі. Через мить на моєму обличчі з’являється посмішка. Віолончелістка пальчиками і смичком витягує з інструменту ноти композиції Олександра Пономарьова “Я люблю тільки тебе”. Обвожу поглядом зал. Десь за третиною зайнятих столиків крутять в різні боки головами такі ж, як я, з посмішкою на вустах, чоловіки і жінки. Зустрічаємося поглядами. Киваємо один до одного головами. Посміхаємося. Зустрічаюся поглядом з віолончелісткою, посміхаюся, показую рукою “лайк”. Дякую, дівчино, сеанс ідентифікації закінчено. Де “свої” видно” – пише телеведучий.

Наостанок Притула повідомляє про те, що за день до цього і скрипалька порадували українців, виконавши пісню Скрябіна “Спи собі сама”.

Українці захоплено відгукуються в коментарях:
“Шарм-ель-Шейх, два тижні тому 50% персоналу готелів, магазинів, ресторанів на «Спасибі» і «До побачення» відповідають «Слава Україні»”, “Запитую у діджея в єгипетському кафе «Українська музика є?». У відповідь почула що немає … Далі він відкриває на ноутбуці папку «рашен мьюзік» і що я там бачу? Знав би Дзідзьо і Олег Скрипка, що вони «рашен мьюзік»”, “Єгипет, це ще квіточки, в готелі на Шрі-Ланці місцеві (корінні) артисти співали «Червону руту», вивчили слова”, “В Празі вуличний музикант грав гімн України. Теж було помітно, хто чує знайомі ноти”


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/vidomiy-galichanin-sergiy-pritula-rozpoviv-vid-chogo-otrimav-kolosalne-zadovolennya-v-yegipti/”

Вход

Меню пользователя

 

А умеет ли вы читать Между строк? Сможете ли вы найти то, что на самом деле сокрыто за пространными речами чиновников, за сомнитеьными сделками бизнесменов, за блатной феней депутатов? Нет? Мы вам поможем. Читать между строк — это искусство, которому можно и следует учиться.
Мы — не Владимир Ленин. Мы не станем писать Между строк. Говорим только прямо, говорим только то, что есть на самом деле. Наше читатель отделять зерна от плевел и сам умеет. Но вот контекст для него мы поможем найти. Ведь вся ценность новости не в ней самой. А в том, ка кони повлияет на зватра. И тут как раз умение читать Между строк и поможет.