Позивний - кулявлоб, або документи Межигір’я почали говорити

Цікавий документ розшукав і розмістив на своїй сторінці в Facebook Олексій Давиденко, депутат фракції «УДАР» у Київраді. У ньому наведено список із чотирнадцяти персон, найбільш наближених до Януковича і які мали свої позивні в радіообміні Управління державної охорони.Серед очікуваних прізвищ Клюєва (позивний - «АПК»), Пшонки («Єкімов»), Лебедєва («Орел»), Якименка («Якут»), Арбузова («Рибка»), Медведчука («Старий сусід»), Ківалова («Радіоглаз») - несподівано з'являється прізвище Яценюка Арсенія Петровича, він же - «Сусід молодий»...

«Скажіть, що робить Молодий Сусід у списку 14 найбільш наближених до Януковича людей, щоб мати свій позивний в радіообміну УДО?», - запитує Давиденко.

Нагадаємо, дещо раніше журналіст Мустафа Найєм теж у соцмережі повідомив, що вранці «кривавого четверга», 20 лютого, Віктор Янукович мав зустріч з Дмитром Ярошем, лідером Правого сектора.

http://uapress.info/uk/news/show/17225

Вход

Меню пользователя

 

А умеет ли вы читать Между строк? Сможете ли вы найти то, что на самом деле сокрыто за пространными речами чиновников, за сомнитеьными сделками бизнесменов, за блатной феней депутатов? Нет? Мы вам поможем. Читать между строк — это искусство, которому можно и следует учиться.
Мы — не Владимир Ленин. Мы не станем писать Между строк. Говорим только прямо, говорим только то, что есть на самом деле. Наше читатель отделять зерна от плевел и сам умеет. Но вот контекст для него мы поможем найти. Ведь вся ценность новости не в ней самой. А в том, ка кони повлияет на зватра. И тут как раз умение читать Между строк и поможет.