Запорізький стрімер, який показував Євромайдан, отримав вже півсотні sms із погрозами

Запорізький стрімер та співробітник Запорізької ОДТРКТарас Білка отримує sms із погрозами. Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.За його словами, таких sms прийшло вже біля 50, у соціальній мережі він опублікував вже дев'ять. Більшість повідомлень надійшли журналісту з інтернету через сайт оператора «Київстар».У коментарі Інституту масової інормації (ІМІ) Тарас Білка уточнив, що смс приходять зазвичай під час його стрімів з місцевого Євромайдану, трансляцію якого здійснюють  деякі сайти Запоріжжя та Hromadske.tv.

Погрози Тарас Білка пов'язує із журналістською діяльністю.

 

На питання ІМІ, чи написав він заяву в міліцію, журналіст відповів, що поки в області не змінилося керівництво, він не бачить в тому сенсу і що наразі міліції не вірить. 

 

Нагадаємо, 24 січня телеканал «1+1» заявив про непоодинокі випадки погроз та застосування фізичного насильства до журналістів та операторів каналу. Про ці факти «1+1» повідомив парламентський Комітет з питань свободи слова та інформації, Тимчасову слідчу комісію з питань розслідування протиправних під час подій, пов'язаних з масовими акціями, СБУ, МВС та Генпрокуратуру.

http://www.telekritika.ua/profesija/2014-02-25/90802

Вход

Меню пользователя

 

А умеет ли вы читать Между строк? Сможете ли вы найти то, что на самом деле сокрыто за пространными речами чиновников, за сомнитеьными сделками бизнесменов, за блатной феней депутатов? Нет? Мы вам поможем. Читать между строк — это искусство, которому можно и следует учиться.
Мы — не Владимир Ленин. Мы не станем писать Между строк. Говорим только прямо, говорим только то, что есть на самом деле. Наше читатель отделять зерна от плевел и сам умеет. Но вот контекст для него мы поможем найти. Ведь вся ценность новости не в ней самой. А в том, ка кони повлияет на зватра. И тут как раз умение читать Между строк и поможет.