За умови націоналізації російського майна - піду у відставку - А.Геращенко

Радник міністра МВД Антон Геращенко висловився проти націоналізації майна агресора й підприємств, що підтримують злочинні дії сепаратистів, коментуючи заяву Г.Корбана про націоналізацію ТЦ "Ocean PLAZA", власниками якої являються близькі друзі В.Путіна брати Ротенберги. "Якщо київська влада буде націоналізувати такі торгові мережі як АТБ, Бруснічка та торгівельні центри типу Ocean PLAZA, на вулиці опиняться десятки тисяч безробітних, а жителі ДНР та ЛНР не зможуть себе прогодувати. Але найголовніше, це знищить довіру інвесторів до України та нівелює бізнес клімат. Нічого не станеться, якщо влада у такий скрутний період закриє очі, на певні погрішності зі сторони потужних інвесторів.

Адже всерівно війна закінчиться, і ми знову будемо товаришувати та розвивати спільний бізнес", - додав радник Авакова.

 Нагадаємо, що раніше Г. Корбан заявляв про своє бажання націоналізувати  торгівельний центр Ocean PLAZA для заміщення відібраних в України активів у Криму та на Донбасі.

ПРАВДА

Вход

Меню пользователя

 

А умеет ли вы читать Между строк? Сможете ли вы найти то, что на самом деле сокрыто за пространными речами чиновников, за сомнитеьными сделками бизнесменов, за блатной феней депутатов? Нет? Мы вам поможем. Читать между строк — это искусство, которому можно и следует учиться.
Мы — не Владимир Ленин. Мы не станем писать Между строк. Говорим только прямо, говорим только то, что есть на самом деле. Наше читатель отделять зерна от плевел и сам умеет. Но вот контекст для него мы поможем найти. Ведь вся ценность новости не в ней самой. А в том, ка кони повлияет на зватра. И тут как раз умение читать Между строк и поможет.