Микола Голомша: ” Я за видачу людям зброї і наволочі у суспільстві стане менше”

Чомусь у нашій країні поки що не працює професійний інститут кримінології, прикладні заклади, які б давали висновки професійних досліджень і законодавчих ініціа тив у сфері громадської безпеки. Хто тільки не коментує тему – чи потрібно дозволяти українцям носіння і зберігання короткоствольної вогнепальної зброї. Питання щодо зброї для населення стало гострим, бо українці сьогодні не захищені від розгулу криміналу і організованої злочинності. Дозвіл на зброю, яка буде захистом від грабіжників, і буде для громадян допомогою від держави. Ті, хто проти – чиї інтереси вони захищають?

Сьогодні вогнепальну зброю злочинці можуть придбати нелегально, а держава може контрольовано видавати її своїм громадянам із дотриманням усіх вимог безпеки. Ті, хто це заперечують – кого вони захищають?

Товариство, навчімось поважати Українця, котрий наразі беззахисний, який продемонстрував у найважчі для держави часи свій розум і не застосовував легальну зброю навіть проти озброєних нелюдів у погонах. Не смішіть людей страшилками, коли реально потрібно державі опікуватись захистом своїх громадян. Я за видачу людям зброї і наволочі у суспільстві стане менше.

http://www.uapatriot.org/mykola-golomsha-ya-za-vydachu-lyudyam-zbroyi-i-navolochi-u-suspilstvi-stane-menshe/

Вход

Меню пользователя

 

А умеет ли вы читать Между строк? Сможете ли вы найти то, что на самом деле сокрыто за пространными речами чиновников, за сомнитеьными сделками бизнесменов, за блатной феней депутатов? Нет? Мы вам поможем. Читать между строк — это искусство, которому можно и следует учиться.
Мы — не Владимир Ленин. Мы не станем писать Между строк. Говорим только прямо, говорим только то, что есть на самом деле. Наше читатель отделять зерна от плевел и сам умеет. Но вот контекст для него мы поможем найти. Ведь вся ценность новости не в ней самой. А в том, ка кони повлияет на зватра. И тут как раз умение читать Между строк и поможет.