Луганська ОДА оцінила збитки від бойових дій в 1,3 млрд гривень

У Луганській обласній державній адміністрації збитки від бойових дій на території області оцінили в 1,337 млрд гривень.Згідно з повідомленням Луганської ОДА, найбільше коштів потрібно для відновлення об’єктів інфраструктури  – 1 млрд 319 млн 684 тис. грн. (у тому числі 606 тис. грн на інфраструктуру газозабезпечення).Для відновлення роботи інших об’єктів знадобиться 9 млн 959 тис. грн.

Як повідомляє прес-служба, для відновлення об’єктів охорони здоров’я буде потрібно 2,3 млн грн. Збиток від руйнування об’єктів соціального захисту становить 6,8 млн грн.

У загальній складності, кількість зруйнованих об’єктів потребують відновлення складає більше 100.

У прес-службі Луганської ОДА відзначили, що в силу продовження активної фази антитерористичної операції (АТО), цифри, що демонструють збитки, далекі від остаточних.

Нагадаємо, по Україні розселили вже більше 27 тисяч біженців з Донецької й Луганської областей, де тривають протистояння між терористами та силовиками.

РБК

Вход

Меню пользователя

 

А умеет ли вы читать Между строк? Сможете ли вы найти то, что на самом деле сокрыто за пространными речами чиновников, за сомнитеьными сделками бизнесменов, за блатной феней депутатов? Нет? Мы вам поможем. Читать между строк — это искусство, которому можно и следует учиться.
Мы — не Владимир Ленин. Мы не станем писать Между строк. Говорим только прямо, говорим только то, что есть на самом деле. Наше читатель отделять зерна от плевел и сам умеет. Но вот контекст для него мы поможем найти. Ведь вся ценность новости не в ней самой. А в том, ка кони повлияет на зватра. И тут как раз умение читать Между строк и поможет.